Maakt van zelfkennis
je eigendom

Clue 869 | Bijna Kerst


Kerst staat weer voor de deur! Hoe maken de verschillende stijlen er een fijne kerst van?

 

 

D-stijl

Regelt wat geregeld moet worden. De boom staat, het diner is gepland, de cadeaus liggen klaar. Kom maar op! Maar vergeet zelf ook niet te genieten, niet alles hoeft efficiënt.

I-stijl

Brengt sfeer, verhalen en een flinke dosis vrolijkheid mee. Weet van kerst een feestje te maken. Maar vergeet in je enthousiasme de ander niet, soms is even stil zijn ook oké.

S-stijl

Mooie dagen voor verbinding, tradities en vertrouwde gezichten. Liefst rustig, warm en zoals altijd. Maar sta ook open voor iets nieuws, daar kan juist ook weer iets moois uitontstaan.

C-stijl

Zorgt dat alles klopt: denkt vooruit, houdt overzicht en heeft oog voor detail, van planning tot presentatie. Maar het mag ook een beetje ‘rommelen’, niet alles hoeft perfect te zijn.